1. Самовивіз з магазину ВЕСТ

В даному випадку Ви маєте можливість безкоштовно і самостійно забрати замовлений Вами товар в узгоджений час з нашого салон-магазину, якщо Вам це зручно. Адреса та час роботи магазину вказані на сторінці контактів нашого сайту. Товар з Вашого замовлення буде заброньовано спеціально для Вас. Для отримання товару при собі необхідно мати номер інтернет – замовлення отриманий при оформленні замовленні (або документи що посвідчують особу, чек про оплату чи ін.)

2. Кур'єром по Тернополю, адресна доставка "до дверей"

Доставка замовлення по Тернополю здійснюється Власною службою доставки з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00. В узгоджений з Вами час, наш кур'єр доставить Вам товар на вказану адресу. Вартість доставки замовлення за домовленітю. Доставка замовлення від 10 000 грн по Тернополю – БЕЗКОШТОВНА.

3. Доставка по Україні на відділення пошти (або адресна доставка "до дверей")

Доставка Вашого замовлення по всій України здійснюється кур'єрськими службами "Нова Пошта "Мiст Експрес". Доставка замовлення (від 500 грн) по Україні – БЕЗКОШТОВНА до зручного Вам відділення кур'єрської компанії у Вашому місті. Підтверджені замовлення передаються протягом 5-24 годин на відправку в обрану Вами кур'єрську службу. Термін доставки замовлення залежить від Вашого місцерозташування, але в загальному становить до трьох робочих днів, або за домовленістю. Оплата проводиться при отриманні товару без сплати авансу. При оформленні замовлення, обов'язково вкажіть номер відділення кур'єрської служби, з якої Вам буде зручно забирати товар.

(можна за бажанням додати адреси відділень відповідних кур’єрських служб)

Нова Пошта

Адреси відділень по Україні: https://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices/ua
Тут можна відстежити переміщення замовлення: https://novaposhta.ua/frontend/tracking/ua

Мiст Експрес

Адреси відділень по Україні: https://ua.meest.com/viddilennia-meest
Тут можна відстежити переміщення замовлення: https://ua.meest.com/tracking-ua

Наш магазин гарантує надання інформації про час відвантаження товару. Дану інформацію Ви отримаєте по телефону. Також можливо відстежити переміщення товару на сайті обраної Вами кур'єрської компанії. Виходячи з цього, Ви можете отримати повну і своєчасну інформацію про місце і час отримання замовлених Вами товарів.

УВАГА! Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на відділенні кур'єрської служби. Якщо при отриманні товару виявлений бій або брак, Вам необхідно скласти відповідний Акт в присутності представника кур'єрської служби і повідомити нам номер цього Акта, ( а також кількість пошкодженого товару)

При всіх способах доставки Ви отримуєте:
Замовлений Вами товар, чек, що підтверджує покупку, або рахунок-фактуру і офіційний гарантійний талон (якщо це передбачено виробником).

При відправленні товару, наша служба контролю (наші працівники) обов'язково перевіряє (перевіряють) кожну одиницю товару на наявність браку, бою, подряпин та ін. Ми гарантуємо відправку цілого і якісного виробу. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності представника кур'єрської служби або працівника нашого магазину.