1. Готівкою

При отриманні замовлення в салоні-магазині ВЕСТ або при доставці нашим кур'єром. Оплата проводиться в узгоджений з Вами час за адресою: м.Тернопіль, вул.Гайова, 32. Разом з товаром Ви отримуєте товарний чек, що підтверджує оплату, або рахунок-фактуру з відміткою про оплату і, якщо потрібно, гарантійні документи. (уточнити документи) В салоні-магазині, Ви можете оплатити Ваш товар за допомогою пластикової карти. До оплати приймаються наступні карти: VISA, Euroсard/MasterCard, DCI, JCB (уточнити перелік). Для цього Вам необхідно попередити нашого менеджера про те, що Ви збираєтеся сплатити покупку картою.

2. Безготівковий розрахунок

Через будь-який банк України (банківський переказ, оплата через термінал)ю Після узгодження і підтвердження замовлення, Вам висилається рахунок-фактура з реквізитами нашої компанії, який ви можете оплатити в касі будь-якого банку або через платіжний термінал (уточнити процедуру). УВАГА! Якщо Ви здійснюєте оплату через платіжний термінал або Приват24, обов'язково повідомте про це нашого менеджера для ідентифікації платежу і замовлення. В іншому випадку, ми не зможемо визначити від кого надійшов платіж і замовлення не буде доставлене у встановлений строк (лишити в разі потреби).

3. Післяплата при отриманні замовлення.

Ви можете оплатити Ваше замовлення при отриманні на складі (відділенні) кур'єрської компанії. Ця послуга коштує 2% від вартості вашого замовлення (уточнити тарифікацію згідно обраної кур’єрської компанії). Оплату за ці послуги приймає безпосередньо кур'єрська компанія, вона ж видає квитанцію про оплату на суму цих послуг.

4. При доставці замовлення нашим кур’єром

Оплата приймається за адресою доставки. Після оплати, кур’єр видає чек або рахунок-фактуру і підписує у Вас квитанцію про доставку і приймання товару.