Покупець можете обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів після покупки згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Для обміну і повернення необхідно щоб товар відповідав наступним вимогам:

  • не був у вживанні і не мав слідів використання - подряпини, відколи, потертості та інше;
  • у товару збережені ярлики і заводські маркування;
  • товар повністю укомплектований, (включаючи гарантійний талон)

1. Обмін і повернення товару в неробочому і несправному вигляді проводиться виключно за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, з відміткою – «умови експлуатації не порушені».

Для обміну і повернення товару – в першу чергу, необхідно написати повідомлення нашому сервіс-менеджеру на електронну пошту terninstrument@ukr.net або звернутись за телефоном +38 097 842 06 17.

В повідомленні (зверненні) вкажіть номер видаткової накладної (або чека), дату покупки, найменування товару, суть проблеми та Ваші контакти для зв'язку. Протягом робочої доби Ви отримаєте відповідь від сервіс-менеджера щодо рішення по Вашому питанню.

Після письмової (усної) відповіді від нашого сервіс-менеджера, доставте його в наш салон -магазин за адресою: м.Тернопіль, вул.Гайова, 32. Разом з товаром надайте. При поверненні товару необхідно мати при собі паспорт (або інший документ що посвідчує особу). При наявності всіх документів, ми повернемо гроші протягом трьох – п’яти днів).

2. Обмін і повернення товару належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого товару і наявності документів, що підтверджують факт покупки.